Reklaminis skydelis
Saugumas PDF Spausdinti

Saugiau jaustis yra kiekvieno poilsio sąlyga. Tam, kad Jūs savo namuose ar kelionėje galėtumėte ramiau ilsėtis, galime pasiūlyti įvairių papildomų saugos spendimų pagal Jūsų poreikį. Lietuvoje, kaip kitose Europos šalyse, daugiausiai įsilaužimų įvykdoma per langus arba balkono duris, todėl yra ypatingai svarbus atskirų langų konstrukcinis apsaugos priemonių prieš įsilaužimą išdėstymas. Specialūs užraktai ir kiti saugumą didinantys komponentai suteikia Jums galimybę kiekvienam langui iš REHAU profilių užtikrinti individualią apsaugą prieš įsilaužimą.

Saugios skląstelės

Tai specialiai sukonstruotos skląstelės, naudojamos kartu su „T“ formos fiksatoriais. Panaudojus šitas skląsteles visuose varstomo lango kampuose praktiškai tampa neįmanoma iškelti varčios.

Neprasukama rankenėlė

Specialios konstrukcijos lango rankenėlė turi mechanizmą, kuris neleidžia jos, o kartu ir lango užrakto, prasukti prasigręžus iš lauko pusės. Taip pat neleidžia atidaryti lango prastumiant fiksatorius.

Rankenėlė su mygtuku / rakinama rankenėlė

Užrakinus rankenėlę arba nuspaudus mygtuką, rankenėlės, o kartu ir lango užrakto, neleidžiama prasukti prasigręžus iš lauko pusės. Taip pat neleidžia atidaryti lango prastumiant fiksatorius. Rakinama rankenėlė taip pat puikiai tinka kur reikalinga riboti galimybę varstyti langą ir iš vidaus (viešuose objektuose, vaikų kambaryje ar panašiai).

Laminuotas arba grūdintas stiklas

Naudojami tiek padidinti apsaugą nuo įsilaužimo, tiek apsaugoti nuo susižalojimų išdaužus paketą. Grūdintas stiklas pasižymi padidintu tvirtumu. Dūžta tik esant dideliam smūgiui smailiu daiktu. Sudužęs subyra į smulkius gabaliukus. Laminuotas stiklas gaminamas tarp stiklų klijuojant specialią plėvelę. Sudaužius tokį stiklą jis lieka vientisas.