Reklaminis skydelis
Profilių sistemos
Geneo PDF Spausdinti

GENEO„GENEO®“ profiliai leidžia pagaminti labiausiai šilumą sulaikančius langus. Jie sukuria jaukią atmosferą, kurios Jūs visą laiką taip geidete. Visiškai armuotai profilio konstrukcijai nereikia jokio plieno. Taip panaikinami šilumos tiltai, per kuriuos veltui eikvojama vertinga energija. Tuo pačiu tai geriausia apsauga nuo isilaužimo ir triukšmo izoliacija, kokios niekam dar nepavyko sukurti.

Skaityti daugiau...
 
Nordic Design PDF Spausdinti

Tipiškas šiaurietiškas stilius su siauromis sąvaromis

Nordic DesignĮ išorę atsidaranti 120 mm sistema buvo sukurta Skandinavijai ir Šiaurės Vokietijai. Nordic-Design langai yra tipiško šiaurietiško stiliaus su siauromis sąvaromis. Galima realizuoti visus, kraštui ar regionui budingus atidarymo budus: top-hung, topguided, side-hung arba side-swing. šie langai gali ypač stilingai imituoti daniškus Dannebrog medinius langus.

Skaityti daugiau...
 
Nordic Design plus PDF Spausdinti

Apgalvotos REHAU sistemos peržengia sienas

Nordic Design PlusKiti kraštai – kiti papročiai, koks žmonių gyvenimo būdas, tokia ir gyvenimo kultūra. Tai atsispindi žinoma ir pastatų architektūroje. Langų gamintojams, norintiems dalyvauti kitų šalių rinkose arba įsitvirtinti tam tikrame rinkos segmente, REHAU kaip tarptautinių sistemų gamintojas siūlo poreikius atitinkančius sprendimus tiek šalyje tiek užsienyje, kurie turi vieną bendrą savybę: prekės ženklo kokybę su puikiausiomis naudojimo techninėmis savybėmis ir įtikinačiu gaminimo patogumu.

Skaityti daugiau...
 
Brillant Design PDF Spausdinti

Unikali dizaino įvairovė

Brillant DesignStatybų užsakovams, vertinantiems dizainą ir gyvenimo komfortą, tinkamiausias sprendimas būtų rinktis Brillant-Design sistemą. ši profilių sistema pasižymi skoninga išvaizda: sąvaros yra suapvalintos ar lygios. Gausus REHAU pasiūlos spektras teikia nepaprastai daug Brillant-Design sistemos galimų profilių, spalvų ir dizaino pasirinkimų. Brillant-Design langų sistema kartu su efektyvia šilumos izoliacija leidžia sumažinti šildymo kaštus ir išsaugoti ilgalaikę nekilnojamojo turto vertę. Profilyje esantys sandarikliai atitinka žemos energijos būstui keliamus standartinius reikalavimus.

Skaityti daugiau...